Σάββατο 9 Φεβρουαρίου 2019

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ: Ταμυναϊκός-Αμαρυνθιακός 1-5

Εκτός έδρας νίκη για τον Αμαρυνθιακό με 5-1 επί του Ταμυναϊκού, για την τέταρτη αγωνιστική του πρωταθλήματος προπαίδων ‘Κουκουβάος Αντώνιος’ της ΕΠΣΕ. Οι φιλοξενούμενοι άνοιξαν το σκορ στο 7ο λεπτό με τέρμα του Κριτσιώτη
και πέντε λεπτά μετά ο Ταμυναϊκός ισοφάρισε με γκολ του Δημητρίου. Στο 21′ ο Β. Τουλούμης έδωσε και πάλι το προβάδισμα στον Αμαρυνθιακό και τρία λεπτά μετά ο Κουσερής έκανε το 1-3. Στο 48′ ο Κουσερής με δεύτερο προσωπικό τέρμα έκανε το 1-4 και τέσσερα λεπτά μετά ο Καραδήμος έκανε το τελικό 1-5.

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Ντούρας.
ΓΚΟΛ: 12′ Δημητρίου-7′ Κριτσιώτης, 21′ Τουλούμης Β., 24′ & 48′ Κουσερής, 52′ Καραδήμος.

Ταμυναϊκός: Μπάνος Δ., Γιοβανάκης, Παλαιοδήμος, Γκόνος, Αλέξης, Μπάνος Γ., Καταρέλος, Δημητρίου, Γκάτσος Δ., Γκάτσος Σ., Ρέτσας Ι. (Ρέτσας Χ.).
Αμαρυνθιακός: Μανούσος, Αλάμπεης, Σμυρναίος, Τουλούμης Γ., Λάμπρου, Ρόγγα, Τουλούμης Β., Κουσερής, Μωραΐτης, Κριτσιώτης.