Σάββατο 13 Ιανουαρίου 2024

Κ12 ΕΠΣΕ (Δ' ΟΜΙΛΟΣ): Ταμυναί-Αριστοτέλειος 5-2

Η Ταμυναί κέρδισε 5-2 την Αριστοτέλειο, για την πέμπτη αγωνιστική του τέταρτου ομίλου του πρωταθλήματος Κ12 "Τσάλας Στέλιος" της ΕΠΣΕ. Οι φιλοξενούμενοι άνοιξαν το σκορ στο 15′ με τον Κολοβό. Δέκα λεπτά μετά ο Βασιλείου ισοφάρισε 1-1.

Στο 34′ ο Φεργαδής ολοκλήρωσε την ανατροπή το σκορ και έξι λεπτά μετά σκόραρε ξανά, κάνοντας το 3-1. Το 4-1 το έκανε ο Καδδίτης στο 45′, στο 46′ ο Καπράλος μείωσε 4-2 και στο 47′ ο Καδδίτης διαμόρφωσε το τελικό σκορ, με το δεύτερο προσωπικό του τέρμα.

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Κηρύκος.

ΓΚΟΛ: 25′ Βασιλείου, 34′ & 40′ Φεργαδής, 45′ & 47′ Καδδίτης-15′ Κολοβός, 46′ Καπράλος.

ΤΑΜΥΝΑΙ (Γιώργος Μπόκαρης): Μπαράκος, Γαλιτόπουλος, Φωτιάς, Τσίγκρος, Βασιλείου, Καδδίτης, Φεργαδής, Μαραγκουδάκης, Δήμου. (Ράπτης, Χιώτης).

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟΣ (Νίκος Μαστροκώστας): Ρήγας, Κοτρογιάννης, Σίμος, Κουτσούκος, Φούντας, Kollcinaku, Καπράλος, Κολοβός, Κωστούλας.