Σάββατο 31 Αυγούστου 2019

Αυλωνάρι-'Αγιος Λουκάς 3-0 σε φιλικό προετοιμασίας

Το Αυλωνάρι επικράτησε του Αγίου Λουκά με 3-0, σε φιλική αναμέτρηση προετοιμασίας. Οι ‘κιτρινόμαυροι’ άνοιξαν το σκορ στο έκτο λεπτό με τέρμα του Ντραγκότι και στο 12′ ο Πέππας
σημείωσε το δεύτερο γκολ των γηπεδούχων και στο 39′ το τρίτο. Οι φιλοξενούμενοι είχαν δύο καλές στιγμές για να σκοράρουν με σουτ του Δρίτσουλα στο 11′ και με τον Γιαννούλη στις καθυστερήσεις του πρώτου 45λεπτου.

ΓΚΟΛ: 6′ Ντραγκότι, 12′ & 39′ Πέππας.

Α.Ο.Αυλωναρίου (Βαγγέλης Ντόβολης): Α. Κιούσης, Κόκκος, Φωτιάς, Γ. Κούκης, Μακρυνικόλας, Β. Κοκκάλας, Πέππας, Καράπας, Ντραγκότι, Γ. Κοκκάλας, Μακρής. (Μανδράκας, Μπράχα, Γλυκός, Σέγκος, Κελάι).
Άγιος Λουκάς (Γιώργος Μπόκαρης): Δεμερούτης, Ρέτσας, Ξύγγης, Παναγιάρης, Κιάτος, Κ. Κρόκος, Μ.. Κρόκος, Καλαμιώτης, Γιαννούλης, Δρίτσουλας, Λάμπρου. (Κ. Κιούσης, Γιαγκίνης, Γ. Μεταξάς, Κουκουβάος).