Σάββατο 18 Μαΐου 2019

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ: Όλυμπος Γυμνού-Ταμυναϊκός 4-1

Ο Όλυμπος Γυμνού επικράτησε του Ταμυναϊκού με 4-1, για τη 13η αγωνιστική του πρωταθλήματος προπαίδων ‘Κουκουβάος Αντώνιος’ της ΕΠΣΕ. Οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ στο 8ο λεπτό με τέρμα του Μιχελή
και στο 20′ ο Α. Τσούμαρης διπλασίασε τα τέρματα της ομάδας του Γυμνού. Στο 39′ ο Μωραΐτης έκανε το 3-0 και δύο λεπτά μετά ο Α. Τσούμαρης έστειλε και πάλι την μπάλα στα δίχτυα για το 4-0. Οι φιλοξενούμενοι μείωσαν στο 51′ με γκολ του Μπράχο.

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Κοντογιαννίδης.
ΓΚΟΛ: 8′ Μιχελής, 20′ & 41′ Τσούμαρης Α., 39′ Μωραΐτης-51′ Μπράχο.

Όλυμπος Γυμνού (Βασίλης Σταματούκος): Σασσάνης, Κοτρογιάννης, Νικολάου, Κιούσης, Τσώκος, Τσούμαρης Κ., Τσούμαρης Α., Κοντογιάννης, Μωραΐτης, Μιχελής, Βλάχος. (Ρόγκας, Γαλιανός, Ντούρμας, Μπουρδαράς, Δήμου).
Ταμυναϊκός (Κώστας Καρατζάς): Γκάτσος Δ., Δήμου, Παλιοδήμος, Μπάνος Ι, Ρέτσας, Γκόνος, Κατερέλος, Τσούτης, Μπάνος ΙΙ, Χαρμαντάς, Μπράχο. (Γιοβανάκης, Ρέτσας, Γκάτσος Σ.).