Τετάρτη 28 Νοεμβρίου 2018

ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ: Ταμυναϊκός-Αίολος Κριεζών 0-6

Τη νίκη με το ευρύ σκορ 0-6 πήρε η ομάδα του Αίολου Κριεζών απέναντι σε αυτή του Ταμυναϊκού για το πρωτάθλημα νέων της ΕΠΣΕ. Οι φιλοξενούμενοι είχαν την υπεροχή σε όλο
το παιχνίδι, φτάνοντας εύκολη στην επικράτηση. Το σκορ άνοιξε στο 12ο λεπτό ο Φωτιάς και το 0-2 έγραψε ο Παναγιώτου στο 20′. Ο ίδιος παίκτης έδωσε προβάδισμα 3 τερμάτων στην ομάδα του στο 27ο λεπτό του αγώνα, με τον Ρέτσα στο 40′ να διαμορφώνει το 0-4 που ήταν το σκορ του ημιχρόνου.
Στο 70′ Χουχούμης σημείωσε το 0-5 και δύο λεπτά αργότερα ο Μπουραντάς σκόραρε, για το τελικό 0-6 και την νίκη της ομάδας του.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κηρύκος-Ποδαράς-Ντόβολης.
ΓΚΟΛ: 12′ Φωτιάς, 20′ Παναγιώτου, 27′ Παναγιώτου, 40′ Ρέτσας, 70′ Χουχούμης, 72′ Μπουραντάς.

ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ: Λιάτης, Αγγελέτος, Χατζηδαρέλης, Χοτζόλι, Όρσας, Κατσινόπουλος, Κροκόδειλος, Πέππας, Πιλάτης, Καρκαλέτσης, Ποδαράς.
ΑΙΟΛΟΣ ΚΡΙΕΖΩΝ: Χασάπης, Πηλιχός, Χουχούμης, Φωτιάς, Ταγάνι, Μακρής, Μιχελάι, Παρής, Ρέτσας, Παναγιώτου, Ελευθερίου.