Σάββατο 17 Νοεμβρίου 2018

ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ: Α.Ο.Αγίου Λουκά/Α.Ο.Σκύρου-Α.Ο.Αμαρυνθιακός 6-1 (pics)

Εντός έδρας επιτυχία με 6-1 για την ομάδα Άγιος Λουκάς/Σκύρος επί του Αμαρυνθιακού, για την τρίτη αγωνιστική του πρωταθλήματος παίδων της ΕΠΣΕ.
Οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ με τον Κιούση στο 14′, ενώ ο ίδιος σημείωσε και τα επόμενα δύο τέρματα της ομάδας του, κάνοντας χατ-τρικ. Στο 28′ ο Τσούμαρης έκανε το 4-0 και πέντε λεπτά ο Κωτσής πέτυχε το πέμπτο γκολ της ομάδας του. Στο 41′ ο Κριτσιώτης μείωσε για τον Αμαρυνθιακό, ενώ το τελικό 6-1 διαμορφώθηκε ένα λεπτό μετά με τέρμα του Γιαγκίνη.

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Ντόβολης.
ΓΚΟΛ: 14′ & 19′ & 21′ Κιούσης, 28′ Τσούμαρης, 33′ Κωτσής, 42′ Γιαγκίνης-41′ Κριτσιώτης.

Α.Ο.Άγιος Λουκάς/Α.Ο.Σκύρος (Γιώργος Μπόκαρης): Μάρκογλου, Κόρμπας, Δημολιάνης Ι., Dudi, Κωτσής (Kotollaru), Γιαγκίνης, Τσούμαρης, Κιούσης (14′ Menalla), Τσούμαρης, Δαφνουλής, Τραχανάς. .
Α.Ο.Αμαρυνθιακός (Μπάμπης Γεωργίου): Κουρούπης, Μάμμης (22′ Μπάσα), Θαρβουνιάτης, Καρτέλιας, Πάλλης, Γιαννακούρης, Καραδήμός, Ζαχαριάς (24′ Κριτσιώτης), Μεταξάς, Καρακίτσος, Μπάσα, Ανινάρας.