Σάββατο 13 Απριλίου 2019

Νίκη επι της Σκύρου ο Άρης Αγίου Ιωάννη με 3-2

Νίκη για ομάδα του Άρη Αγίου Ιωάννη απέναντι στη Σκύρο με σκορ 3-2 για τον γ’ όμιλο του πρωταθλήματος της Γ’ ΕΠΣΕ. Ο Περήφανος στο 35ο λεπτό άνοιξε το σκορ κάνοντας το 1-0. Λίγο πριν την ολοκλήρωση
του πρώτου ημιχρόνου ο Καρατζάς έγραψε το 2-0. Στην επανάληψη και συγκεκριμένα στο 54′ ο Παναγιάρης έκανε το 3-0 για τους γηπεδούχους. Η ομάδα της Σκύρου κατάφερε να μείωσε σε 3-2 με δύο τέρματα του Λύκου στο 87′ και στο 90′.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ρέτσας Ευστρ.-Δανιηλίδης Δ.-Δούκας Κων/νος.
ΓΚΟΛ: 35′ Περήφανος, 45′ Καρατζάς, 54′ Παναγιάρης, 87′ Λύκος, 90′ Λύκος.

Άρης Αγίου Ιωάννη: Καρκαλέτσης, Μακρύγιαννης, Μπράχο, Δροσάτος (50′ Θεοδωρακόπουλος), Μπιμπίκας, Μάλλιος, Παναγιάρης, Ποδαράς, Περήφανος (66′ Πιλάτης), Καρατζάς, Κοντός.
Σκύρος: Γιαλός Επ.,Πανταζής, Τσιουμπέλας, Μαυρίκος, Μανωλάκης (89′ Φτούλης), Γιαλός Θ., Ξανθούλης (46′ Καραμπίνης), Κακαμής (65′ Τράκος), Λύκος, Τζελεπής, Μπαλάσος (77′ Ευσταθίου).