Σάββατο 6 Απριλίου 2019

ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ: Αίολος Κριεζών-Ταμυναϊκός 4-2

Ο Αίολος Κριεζών κέρδισε με 4-2 τον Ταμυναϊκό, για τη 10η αγωνιστική του πρωταθλήματος παίδων ‘Λέων Γεώργιος’ της ΕΠΣΕ. Οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ στο 18ο λεπτό με τέρμα του Δημητρού και πέντε λεπτά μετά
ο Δεμερούτης διπλασίασε τα γκολ της ομάδας των Κριεζών. Οι φιλοξενούμενοι μείωσαν στο 31′ με τον Πέππα και στο 39′ ο Πόγκας έκανε το 3-1. Στο 42′ ο Πέππας με δεύτερο προσωπικό γκολ μείωσε σε 3-2 και στο 45′ ο Ηλίας διαμόρφωσε το τελικό σκορ.

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Ντόβολης Ι.
ΓΚΟΛ: 18′ Δημητρός, 23′ Δεμερούτης, 39′ Πόγκας, 45′ Ηλίας-31′ & 42′ Πέππας.

Αίολος Κριεζων (Βαγγέλης Ντόβολης): Σαμαρτζής, Μπενέτος, Σπανός, Δεμερούτης, Πόγκας, Δημητρός, Πηλιχός, Ηλίας, Χασάπης, Μπούμης, Πιλάτης.
Ταμυναϊκός (Γρηγόρης Γκογκορώσης): Γκάτσος, Δημητρίου, Πέππας, Ρέτσας, Παντελής, Περήφανος, Παλαιοδήμος, Σολλάκου, Καγκέλης, Κοτρόζος. (Κουσερής).