Σάββατο 23 Μαρτίου 2019

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ: Ταμυναϊκός-Όλυμπος Γυμνού 2-2

Ταμυναϊκός και Όλυμπος Γυμνού αναδείχτηκαν ισόπαλοι με 2-2, για την 6η αγωνιστική του πρωταθλήματος προπαίδων ‘Κουκουβάος Αντώνιος’ της ΕΠΣΕ. Οι φιλοξενούμενοι άνοιξαν το σκορ στο 31ο λεπτό με τέρμα του Βλάχου
και στο 46′ ο Τσούτης ισοφάρισε για την ομάδα του Αλιβερίου. Τρία λεπτά μετά οι γηπεδούχοι ολοκλήρωσαν την ανατροπή στο σκορ, με τον Χαραμαντά να κάνει το 2-1 και στο 59ο λεπτό ο Αλέξης (αυτ.) διαμόρφωσε το τελικό 2-2.

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Καρράς
ΓΚΟΛ: 46′ Τσούτης, 49′ Χαραμαντάς-31′ Βλάχος, 59′ Αλέξης.

Ταμυναϊκός (Γρηγορής Γκογκορώσης): Γκάτσος Δ., Γιοβανάκης (Τσούτης), Παλαιοδήμος (Αλέξης), Μπάνος Γ., Ρέτσας, Δημητρίου, Γκόνος, Χαραμαντάς, Μπάνος Δ., Γκάτσος Σ., Μπράχο.
Όλυμπος Γυμνού (Βασίλης Σταματούκος): Σασσάνης, Κοτρογιάννης (42′ Λάμπρου), Νικολάου, Κιούσης, Ρόγκας (47′ Γαλιανός), Τσούμαρης Λ., Τσούμαρης Κ., Τσόκος, Κοντογιάννης, Μωραΐτης, Βλάχος.