Σάββατο 9 Μαρτίου 2019

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ: Άγιος Λουκάς-Όλυμπος Γυμνού 4-0

Ο Άγιος Λουκάς επικράτησε με 4-0 του Ολύμπου Γυμνού, για την 9η αγωνιστική του πρωταθλήματος προπαίδων
‘Κουκουβάος Αντώνιος’ της ΕΠΣΕ. Ο Χ. Τσούμαρης άνοιξε το σκορ για τους γηπεδούχους στο 17ο λεπτό και στο 37′ ο Κοτολάκου διπλασίασε τα τέρματα τους. Στο 48′ ο Δημολιάνης σημείωσε το τρίτο τέρμα του Αγίου Λουκά και πέντε λεπτά μετά ο Χ. Τσούμαρης με δεύτερο προσωπικό γκολ διαμόρφωσε το τελικό αποτέλεσμα.

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Ντόβολης.
ΓΚΟΛ: 17′ & 53′ Τσούμαρης Χ., 37′ Κοτολάκου, 48′ Δημολιάνης.

Άγιος Λουκάς (Γιώργος Μπόκαρης): Καραβάς, Ρέτσας, Βυζακόπουλος, Παπουτσής, Μπιμπίκας, Χαραλάμπους, Κοτέλης, Τσούμαρης Χ., Πάλλης, Δημολιάνης, Κοτολάκου. (Λάμπρου, Κρόμπας, Μεταξάς,
Όλυμπος Γυμνού: Σασσάνης, Τσόκος, Νικολάου, Κιούσης, Ρόγκας, Τσούμαρης Κ., Μιχελής, Κοντογιάννης, Βλάχος, Τσούμαρης Α., Μωραΐτης. (Μπουρδάρας, Ντούρμας).